Przygotuj swój pierwszy taniec Online!

Cena kursu: 360 zł
Cena kursu: 200 zł

Napisz do nas: studio@bailamos.pl lub zadzwoń: 510 130 555

Kroki

Nauczymy Was kroków wolnego walca angielskiego i szybszego walca wiedeńskiego. Na ich bazie przygotujemy Wasz Pierwszy Taniec!

Choreografia

Przygotujemy dla Was choreografię Pierwszego Tańca! Pokażemy, jak tańczyć (uczyć się) osobno i w parach! Możecie ćwiczyć nie będąc razem!

Dwa w jednym

Na kursie pokażemy Wam także kroki, dzięki którym przetańczycie całą noc z gośćmi! Pozwolą Wam one pewniej poczuć się na parkiecie i przydadzą się podczas kolejnych wspólnych imprez!

KURS TAŃCA DLA NARZECZONYCH ONLINE

Kup kurs tańca dla narzeczonych przez internet

Kurs tańca dla narzeczonych przez internet obejmuje 5 materiałów video po 45 minut. Szóstą lekcją będzie indywidualna lekcja na sali, z instruktorem w dogodnym dla wszystkich terminie. Możecie ją wykorzystać w późniejszym czasie, np. tuż przed ślubem. Po zakupie kursu co dwa dni będziecie otrzymywać nowy materiał video. Materiały online przestaną być aktywne dwa dni po ostatniej lekcji. To ważne, by korzystać z nich w tym czasie – tak, jak byście uczęszczali na zajęcia do szkoły tańca.

Kurs tańca dla narzeczonych online kosztuje 200 zł od pary (opłata zawiera także dodatkową – szóstą lekcję indywidualną). Zakupić można go wyłącznie przez naszą stronę.

O nas

Działamy od 15 lat! Posiadamy duże doświadczenie i wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Cyklicznie organizujemy kursy tańca dla narzeczonych oraz lekcje tańca dla narzeczonych. Stworzyliśmy także serwis www.pierwszytaniec.bydgoszcz.pl.

Z naszych kursów i lekcji skorzystały setki par ślubnych!

Posiadamy dwa nowoczesne i przestronne studia taneczne w Bydgoszczy – przy Konopnickiej 28 i Fordońskiej 74.

Robert Linowski

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu. Dyplomowany nauczyciel tańca, zawodowy tancerz i choreograf, mistrz i wielokrotny wicemistrz Polski Zawodowych Par w kategorii „South-American Show Dance”, II wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i świata, wielokrotny finalista międzynarodowych turniejów tanecznych. 

Członek najbardziej prestiżowego związku nauczycieli tańca na świecie „Imperial Society of Teachers of Dancing w Londynie” oraz Word Dance & Dance Sport Council w Londynie. Wiedzę zdobywał przez wiele lat u najlepszych nauczycieli tańca w Anglii, Holandii, Kanadzie i Argentynie. Udziela konsultacji parom tańca sportowego w całej Polsce, szkolił też pary z Litwy, Kanady i USA. Twórca i główny choreograf zawodowej grupy tanecznej Art of Dance ze Studia Tańca Bailamos.

Trener i choreograf latynoskich formacji Studia Tańca Bailamos.

Mimo braku talentu i zdolności tanecznych nauka pierwszego tańca okazała się czystą przyjemnością. Robert szybko wyczuł, co do nas najlepiej pasuje i dostosował układ do naszych możliwości, dzięki temu czuliśmy się swobodnie. Gorąco polecamy!
Maria i Sebastian
Polecamy Roberta i jego szkołę! Przemiła atmosfera, profesjonalne podejście - Robert nauczył mojego męża walca, co uważam za ogromny sukces! Mieliśmy przygotowaną piękną choreografię. Pierwszy taniec odbył się bez stresu, a efekt zachwycił gości!
Magdalena i Rafał
Trafiliśmy tu z polecenia od dwóch naszych znajomych par. Obie polecały Bailamos na Pierwszy Taniec i nie zawiedliśmy się. Z racji tego, że mamy różne godziny pracy, zdecydowaliśmy się na lekcje indywidualne. Umówiliśmy się na kilka lekcji w wybranej przez nas godzinie i dniu. Wyszło ekstra!
Karolina i Marcin

Przygotuj swój pierwszy taniec Online!