KADRA BAILAMOS

Poznaj nas!

Uwielbiamy razem pracować, bawić się i wspólnie spędzać wolny czas. Poznajcie kadrę Bailamos!

Kasia
Natalia

To je spotykacie jako pierwsze w Bailamos. Skrupulatnie sprawdzają obecność, serwują Wam pyszną latte i służą pomocą w każdej sytuacji. Próbowaliśmy, ale nie udało nam się znaleźć momentu, w którym by się nie uśmiechały.

Filip
Karolina
Mariusz

Budząc ich w środku nocy jako pierwsze zaczynają wymieniać nazwy kroków hip-hopowych. Zarażają tańcem swoich małych i dużych tancerzy i siebie nawzajem. Świetnie bawią się na każdych zajęciach, co gwarantuje mnóstwo uśmiechów na twarzach wszystkich, którzy są z nimi na sali.

Tomek

Z racji rodowodu wybrał zdjęcie przy jabłonce. Na co dzień słychać od niego głównie „quick quick slow”. Na tyle skutecznie je wymawia i, co ważniejsze, pokazuje, że niejednokrotnie nasze pary tańca towarzyskiego stawały na podium ogólnopolskich turniejów.

Michał

W Bailamos zaczął od tańca. Sam jednak stwierdził, że lepiej wychodzą mu inne rzeczy. Na co dzień chowa się za laptopami i obiektywami. Imprezowy człowiek. Podczas każdej imprezy nie ma umiaru… w robieniu zdjęć.

Efekty jego pracy we wszelkich internetowych serwisach.

Karolina
i Robert
Linowscy

Gdyby nie oni, wszystkich powyżej by nie było. Właściciele studia. Tworzą zgraną parę zarówno w tańcu, jak i w życiu. To oni sprawiają, że dla każdego Bailamos stał się pasją.

Jeśli po wejściu do szkoły chcesz znaleźć Karolinę, to szukaj jej w gronie dzieci, szczególnie tych najmłodszych. Niezwykłe podejście, uśmiech i pozytywna energia.

Wystarczy mu chwila, by przygotować choreografię dla mistrzów Polski, a także dla każdej pary, która chce zachwycić tańcem swoich gości na imprezie. Urodzony tancerz. To od Roberta wszystko się zaczęło.

I tak wspólnie z Karoliną i zespołem dbają o to, by każdy w Bailamos czuł się wyjątkowo!

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram