#NajlepsiWBailamos! Do naszej kadry dołączyli nowi instruktorzy Hip Hop: Karol „Polssky” Polak, Maciej „Sheva” Mołdoch i Łukasz Kukulski.

 

 

 

Karol Polssky Polak

Karol Polssky Polak

Reprezentant ekipy hip hopowej Kontrabanda Crew oraz New Boogie Down School Południe. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność oraz wiedzę. Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance, dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca, takich jak Breaking, Top Rock, Popping/Boogaloo, Locking, Animation, Waving, Krumping, House i wielu innych, co sprawia, że jego styl jest energiczny i nieokiełznany.

Karol od lat kształci się u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. tancerzy i choreografów Michaela Jacksona, takich jak Loose Joint, Poppin Pete, Mr Wiggles, Henry Link, a także Bionic Man, Meech, Martha & Nikki, Fabrice Labrana, Jr Boogaloo, Brian Green.

Czynnie bierze udział w zawodach organizowanych w kraju jak i za granicą, na których jest częstym finalistą m.in.: Rytm Ulicy 2014 3 miejsce Hip Hop Duety, Rytm Ulicy 2014 4 miejsce Hip Hop Solo, The Styles Crash 2009, 2011 Gdańsk, Rytm Ulicy 2012 – 2 miejsce Hip Hop 2vs2, Rytm Ulicy 2012 – 3 miejsce Hip Hop 1vs1, Wschodnia Strefa Tańca 2009 w Lublinie – 2 miejsce Hip hop 2vs2, Wschodnia Strefa Tańca 2010 w Lublinie- 2 miejsce Hip hop 2vs2, True School Hip Hop & Poppin’ Jam 2011 Olsztyn – 1 miejsce kat Hip Hop, All 4 One Teresin – 2 miejsce Hip Hop 1vs1, The Real Bboys Battle 6 – kat Locking 3 miejsce, The 3styles Tournament 2007 – 1 miejsce Mortal Kombat Street Dance Battle
Keep prepared for the Battle – HIP HOP 1 miejsce, a także 2 miejsce w programie Mam Talent.

Polssky na scenie Street Dance wystepuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi warsztaty taneczne w całym kraju oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop.

Maciek 'Sheva' Mołdoch

Maciek ‚Sheva’ Mołdoch

Nasz konsultant odpowiedzialny za style związane z kulturą hip-hopową, m.in. popping.

Jeden z najlepszych trenerów poppingu w Polsce i nie tylko. Sędzia zawodów międzynarodowych. Rozwija się także w różnych kierunkach tanecznych.

Swoje taneczne inspiracje rozwijał już w bardzo młodym wieku. Z biegiem lat poznał właściwą drogę rozwoju i bardziej zrozumiał istotę tańca, którym się zajmuję.

W marcu 2010 r. został współtwórcą Royal Family Poppers Crew, w tym samym roku dołączył także do składu Deep Side Cru.
Zaliczył już sporo udanych startów na zawodach w Polsce i zagranicą (King Of Europe 2013 2. miejsce popping, Sztokholm, Szwecja; Baltic Session 2012,1. miejsce popping, Talin, Estonia; Top 16 na Funkin Stylez 2011 i 2012, Niemcy Berlin i Dusseldorf; X-Step Dance Battle 2011; The Styles Crash 2011, 1. miejsce popping, Rytm Ulicy 2011, 1. miejsce popping).

Łukasz Kukulski

Łukasz Kukulski

Tancerz, trener, choreograf. W Bailamos pracuje z hip hopowymi formacjami, przygotowując dla nich choreografie. Jest mistrzem Polski dwóch federacji (IDO oraz Hip Hop International) oraz wicemistrzem Świata federacji IDO (z grupą Spoko). Reprezentował Polskę na mistrzostwach Świata w Las Vegas, odbył miesięczne szkolenie w Los Angeles w „Debble Reynolds Dance Studio”. Jego ulubionymi stylami zaraz za Hip Hop-em jest Krumping i Popping.