Robert Linowski

Robert Linowski

Dyplomowany nauczyciel tańca, zawodowy tancerz i choreograf, mistrz i wielokrotny vice mistrz Polski Zawodowych Par w kategorii „South-American Show Dance”, II wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i świata, wielokrotny finalista międzynarodowych turniejów tanecznych.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu. Jego podopieczni wielokrotnie sięgali po złoto na Mistrzostwach Polski i zagranicznych turniejach tanecznych. Członek najbardziej prestiżowego związku nauczycieli tańca na świecie „Imperial Society of Teachers of Dancing w Londynie” oraz Word Dance & Dance Sport Council w Londynie. Wiedzę zdobywał przez wiele lat u najlepszych nauczycieli tańca w Anglii, Holandii, Kanadzie i Argentynie. Udziela konsultacji parom tańca sportowego w całej Polsce, szkolił też pary z Litwy, Kanady i USA. Twórca i główny choreograf zawodowej grupy tanecznej Art of Dance ze Studia Tańca Bailamos.

Trener i choreograf latynoskich formacji Studia Tańca Bailamos. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza i Wicemistrza Polski (FTS i PTT) z Formacją Bailamos oraz tytuł II Wicemistrza Polski PTT z formacją Bailamos Junior. GALERIA ZDJĘĆ – BAILAMOS, GALERIA ZDJĘĆ – BAILAMOS JUNIOR.

A qualified dance instructor, a professional dancer and choreographer, a champion and a many times first or second runner-up of Poland in Professional Couples’ Championships in the category of South-American Show Dance, the second runner-up of Poland in Latin Dancing, a Polish representative at European and World Championships, a multiple finalist of international dancing contests; he possesses 20-year experience in teaching and thus his students have reached for gold medals at Polish Championships and international dance competitions many times. He is a member of the most prestigious „Imperial Society of Teachers of Dancing” in London and „Word Dance & Dance Sport Council” in London. He has gained his immense experience and broadened his knowledge with the best dance instructors and teachers in the world and specifically in Great Britain, the Netherlands, Canada and Argentina, etc. He organizes consultations for amateur dancing couples from all over Poland and has trained couples from Lithuania, Canada and the USA.

Karolina Linowska

Karolina Linowska

Dyplomowany nauczyciel tańca, magister nauczania początkowego. W Bailamos prowadzi zajęcia z najmłodszymi, wprowadzając je w świat tańca. Swoją pracę kocha, a w zajęcia wkłada całe swoje serce. Cieszy ją każdy najmniejszy sukces podopiecznych. Projektuje stroje dla wszystkich swoich grup tanecznych oraz dla Formacji Bailamos – półfinalistów programu Got to Dance – Tylko Taniec, wicemistrzów Polski Formacji Tanecznych.

Organizuje bale dla najmłodszych, zabawy, półkolonie zimowe i letnie, warsztaty i obozy taneczne, tworzy choreografie. Jest członkiem zawodowej grupy tanecznej Art of Dance.

Tomasz Jabłoński

Tomasz Jabłoński

Dyplomowany instruktor tańca, sędzia krajowej federacji tańca sportowego (FTS), magister wychowania fizycznego, specjalista w tańcu towarzyskim, doskonały pedagog. Zaraża tańcem zarówno dzieci, jak i dorosłych i jest wybitnym kompanem do tworzenia nowych form tanecznych. Trener dziecięcej formacji tańca towarzyskiego. Jest członkiem zawodowej grupy tanecznej Art of Dance.

Karolina Witkowska

Karolina Witkowska

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca hip hop i tańca współczesnego, choreograf. Organizatorka licznych warsztatów i pokazów tanecznych.

Tańczy od 7 roku życia. Jako dziecko wielokrotnie brała udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego na terenie całej Polski. Pracuje od 2008 roku. Pasjonuje się tworzeniem choreografii głównie w stylu hip hop, ale również odważnie łączy różne techniki taneczne.

Sędziuje na zawodach ogólnopolskich, prowadzi warsztaty w stylu hip hop. Regularnie sama bierze udział w szkoleniach tanecznych w takich stylach jak: hip hop, dancehall, house, popping, locking, jazz i taniec współczesny z instruktorami z Polski i zagranicy.

Prowadzi zajęcia z grupami turniejowymi, początkującymi jak i również z przedszkolakami. Ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a jednocześnie jest wymagającym trenerem. Przywiązuje się do tancerzy i jest skłonna do każdego poświęcenia dla swoich grup.

Filip Konopa

Filip Konopa

Dyplomowany instruktor tańca hip hop, tancerz i choreograf. Absolwent turystyki i rekreacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku w hip hopowej grupie Flow. Od 3 lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności w stylach tańca towarzyskiego. Pełen pozytywnej energii, którą lubi dzielić się z innymi poprzez zajęcia, które prowadzi. Swoje choreograficzne umiejętności miał okazję sprawdzić podczas tworzenia widowiska wokalno – tanecznego „Moniuszkowo” (reż. Zbigniew Lesień).

Uwielbia pracę z dziećmi realizując się jako wychowawca kolonijny oraz animator na imprezach okolicznościowych i balach dla dzieci. Obecnie związany ze Studiem Tańca Bailamos w Bydgoszczy oraz zawodową grupą taneczną Art of Dance.

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 4-letnia dziewczynka, kiedy to zaczęła uczęszczać do ogniska baletowego. Już wtedy marzyła o występach na scenie w roli baletnicy. Po części kilka razy mogła spełnić te marzenia, występując jako dziecko w przedstawieniach baletowych na scenie Teatru Polskiego. Równocześnie pobierała naukę gry na fortepianie w Szkole Muzycznej w Bydgoszczy.

Po latach nauki tańca w Państwowej Szkole Baletowej w Gdańsku, została zatrudniona jako artysta baletu – koryfej w Bydgoskiej Operze Nova, gdzie tańczy w zespole baletowym do dzisiaj. Podczas kilkunastoletniej pracy na scenie bydgoskiej Opery Nova oraz wielu scenach oper i teatrów w Polsce oraz na tournee zagranicznych Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, miała możliwość zaprezentowania wielu partii solowych i zespołowych,

Ponieważ lubi pracować z dziećmi, od 16 lat prowadzi naukę tańca dzieci przedszkolnych w Przedszkolu Panda w Bydgoszczy.

Przez kilka sezonów współpracowała ze szkołą tańca towarzyskiego, prowadząc streching. Wyjeżdżała na wakacyjne obozy taneczne w roli wychowawcy oraz instruktora tańca.

Łukasz Kukulski

Łukasz Kukulski

Trener i choreograf grup hip hopowych w Bailamos.

Marzena Wojdylak

Marzena Wojdylak

Instruktor ZUMBY.

Natalia Orzechowska

Natalia Orzechowska

Michał Młodzikowski

Michał Młodzikowski