GATSBY PARTY – Dziękujemy!

 

17 lutego w Hotelu City odbędzie się Bal Karnawałowy dla dorosłych. Imprezę poprowadzi Jacek Staszak – Starsky Music. Całość w klimacie lat 20. i 30.

Gatsby Party – pod taką nazwą w tym roku odbędzie się karnawałowa zabawa dla dorosłych organizowana przez Studio Tańca Bailamos. Bal przebierany – styl – lata 20. i 30.

Początek zabawy 17 lutego 2017, o godz. 20.

Wszystkie miejsca zostały zarezerwowane.


Podczas Balu odbędzie się licytacja przedmiotów, z której dochód przeznaczony zostanie na leczenie Kasi Przygody. Opis z profilu OBUDŹMY KASIĘ na Facebooku.

Serce Kasi stanęło, gdy zaczęło bić serce jej córki

14355748_1352678601427366_8263725526027002321_n

10 kwietnia, Kasia Przygoda, świeżo upieczona, tak bardzo wyczekująca mama, w wyniku poporodowych powikłań przestała oddychać. Jej bezcenne życie ratowano przez ponad godzinę. Choć na szczęście z powodzeniem, w wyniku poważnego niedotlenienia mózgu, Kasia już się nie obudziła.

Obecnie w stanie wegetatywnym powróciła do domu. Jest lepiej, bo Kasia jest z nami. Bo żyje, bo urodziła cudowną, zdrową Julkę, ale do pierwszej, obiecującej poprawy wciąż jeszcze zbyt daleko.

Najbliższym ta nieoczekiwana tragedia zmieniła i przewartościowała życie. Walczą i nie poddają się za nic w świecie, jednak wiedzą, że sami nie dadzą rady. Maciej, mąż Kasi, trwa przy niej 24 godziny na dobę. Nie pracuje i cały swój czas, całe swoje serce oraz siły poświęca tylko jej. Wspólnymi nakładami zapewniają codzienną rehabilitację. Opłacają leki i niezbędną pielęgnację. Pieniędzy niestety wyraźnie brakuje.

Potrzebują wsparcia. Potrzebuje go Kasia, która chce żyć i będzie żyć, jak przedtem. To jedynie bezlitosna kwestia czasu.

PRZEDMIOTY NA LICYTACJĘ:

1. Oficjalna koszulka meczowa reprezentacji Polski w koszykówce Marcina Gortata z autografami!

2. DVD Kabaretu Paranienormalni z autografami. Wyjątkowe wydanie z unikatowymi zdjęciami, opisami i materiałem zza kulis!

3. Płyta Golec uOrkiestra z autografami Pawła i Łukasza Golców!

GuO-TheBestOf-obwoluta-RGB

 

4. Książka z autografem TOMASZA GOLLOBA, najlepszego polskiego żużlowca w historii, Indywidualnego Mistrza Świata z 2010 roku, wielokrotnego Drużynowego Mistrza Świata na żużlu.

5. Czapeczka i koszulka z autografem Piotra Żyły

zyla

 

 

 

 

 

 

 

6. Kalendarz z autografami siatkarzy Skry Bełchatów, m.in. Mariusza Wlazłego, Michała Winiarskiego, Bartosza Kurka, Karola Kłosa.

IMG_3060

 

 

 

 

 

 

 

 

7. Pięć treningów personalnych w studiu Szarkowska&Genderka

IMG_3066

 

 

 

 

 

 

 

 

8. Voucher na zabieg mezoterapii na twarz, szyję i dekolt w Salonie Kosmetycznym Queenline

Plik 15.02.2017, 14 38 42