18stka BAILAMOS!

Trudno w to uwierzyć, ale to prawda… Bailamos kończy 18 lat!

Osiągamy dojrzałość w pełnym tego słowa znaczeniu.

Wiele przez te lata przeżyliśmy, wielu rzeczy się nauczyliśmy …i nadal się uczymy, by być lepszymi, by nieustannie się rozwijać.

Od zawsze jesteśmy dla Was. Staramy się sprostać Waszym oczekiwaniom, robimy wszystko by nasza szkoła tańca była miejscem do którego się wraca z uśmiechem, nie tylko po jakościowy trening taneczny, ale i po emocje, relacje i dla atmosfery jaką staramy się tu budować.

Urodziny napawają refleksją nad tym czego udało się już dokonać. Z dumą patrzymy na kolejne pokolenia tancerzy wychodzące spod Baila skrzydeł, cieszymy się z niegasnącego zapału do tańca wśród dorosłych.  Z sentymentem wspominamy wszystkie osiągnięcia naszych reprezentantów oraz wydarzenia, które mieliśmy przyjemność organizować. Jesteśmy wdzięczni, że dynamiczny rozwój szkoły spowodował, że w chwili obecnej krzewimy miłość do tańca w dwóch przestronnych studiach, w filii w Koronowie oraz kilku zaprzyjaźnionych placówkach.

Kochani klubowicze! Jesteśmy szczęśliwi! …i chcemy dzielić to szczęście z Wami, dlatego gorąco zapraszamy na jedyną i niepowtarzalną 18-tkę Bailamos!!!

Szczegóły w recepcjach!

Do zobaczenia!