10 karnetów na 10 urodziny. Konkursy

Zapraszamy do wzięcia udziałów w konkursach przygotowanych z okazji 10 urodzin Studia Tańca Bailamos!

1. Co tydzień rozdamy jeden karnet na miesięczną naukę tańca na naszym Facebooku. Aby wziąć udział należy w wiadomości prywatnej wysłać życzenia dla Bailamos z okazji 10 lat. Na życzenia czekamy do niedzieli 11, 18, 25 października i 1 listopada. Co tydzień wygrywa jedna osoba, która ułoży, zdaniem komisji, najlepsze życzenia. Osoba, która wygra, zostanie o tym poinformowana na Facebooku (w wiadomości prywatnej). Osoba, która wygra nie może ponownie wziąć udziału w konkursie.

2. Karnet można także wygrać układając wiersz lub rymowankę o Bailamos i zostawiając ją w recepcji Studia Tańca Bailamos. Na wiersz lub rymowankę czekamy do niedzieli 11, 18, 25 października i 1 listopada. Co tydzień wygrywa jedna osoba, która ułoży, zdaniem komisji, najlepsze wiersz lub rymowankę.

3. Karnet będzie można również wygrać podczas Urodzinowego Dnia Otwartego w Bailamos, który odbędzie się 24 października w godz. 11-13. Wtedy m.in. będzie do wygrania karnet dla całej rodziny! Szczegóły zabawy, która odbędzie się 24 października TUTAJ.