Tańce turlańce

Czyli zajęcia dla dzieci w wieku 1-2 lata z rodzicami.

Tańce turlańce

Przytulasy, turlańce na podłodze, podskoki, podnoszenia i super zabawa. Prowadzi: Katarzyna Rona-Olszewska.

Dzieci od urodzenia poznają świat poprzez ruch i dotyk, co spróbujemy rozwijać i wykorzystać na zajęciach. Poprzez wspólny taniec z dzieckiem i proste zabawy ruchowe postaramy się zbliżyć do świata najmłodszych!

Instruktorzy

Poznaj naszą doświadczoną kadrę instruktorów!

Katarzyna Rona-Olszewska

Absolwentka studiów dziennych na kierunku Taniec - kompozycja i techniki taneczne w Poznaniu, studentka choreografii (studia II st.) na Akademii Muzycznej w Łodzi. W 2016 ukończyła kurs pedagogiczny dla nauczycieli czynnych zawodowo (CENSA). Od 2016 roku prowadzi regularne zajęcia tańca współczesnego dla dzieci i młodzieży oraz jest nauczycielem Zespołu Szkół Muzycznych w Poznaniu (przedmiot: taniec i plastyka ruchu).

Uczestniczka warsztatów, projektów i festiwali tanecznych (Festiwal Spacer, OWTW Połczyn Zdrój, itd.). Tworzy własne choreografie oraz stara się wciąż poszerzać swój warsztat taneczny. Współtwórca, wraz z Patrykiem Jarczokiem i Anną Jurek autorskiego spektaklu "Na widelcu".

Zainteresowana szczególnie szeroko pojętym tańcem współczesnym (floor work, taniec fizyczny, improwizacja , kontakt, techniki modern). Podczas zajęć stara się stawiać przed uczestnikami różne wyzwania związane z tańcem i ruchem, tak by każdy miał szanse odnaleźć to, co go w interesuje i "porusza".

Zajęcia w Bailamos

Zapisz się na zajęcia w Bailamos! Zapraszamy do kontaktu

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram