Studio Tańca Bailamos zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego na jednodniowe warsztaty taneczne.

Warsztaty to propozycja nauki zróżnicowanych układów tanecznych, opracowanych do znanych przebojów muzycznych. Celem warsztatów jest podnoszenie kwalifikacji zawodowych w zakresie prowadzenia zajęć tanecznych, rytmicznych i ruchowych.

Przygotowane aranżacje taneczne oraz proste układy choreograficzne stworzone zostały na potrzeby uświetnienia wiosennych imprez szkolnych i przedszkolnych, takich jak Dzień Mamy, Dzień Taty, zakończenie roku szkolnego i przedszkolnego.

Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w warsztatach. Zajęcia poprowadzi wykwalifikowana kadra: Karolina Witkowska, Robert Linowski i Filip Konopa.

Koszt: 90 zł/os.

Ilośc miejsc ograniczona.

23 marca 2019

Godz. 9:00-12:00

Szkoła Tańca Bailamos

ul. Fordońska 74

Opłatę za warsztaty taneczne dla nauczycieli w Szkole Tańca Bailamos można uiścić w recepcji Studia przy ul. Fordońskiej 74 oraz przelewem do dnia 18 marca 2019.

Konto firmowe:
81 1050 1139 1000 0090 7187 1264

Zapisy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Placówka - nazwa, adres (wymagane)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Tańca Bailamos s.c. Robert Linowski Karolina Linowska, ul. Konopnickiej 28, 85-124 Bydgoszcz.

Miejsce: Szkoła Tańca Bailamos u. Fordońska 74