Taniec, Bydgoszcz, Bailamos!

Taniec towarzyski, hip hop, balet, zumba, gimnastyka, breakdance, popping, brzdące

Taniec to doskonała forma zabawy, rozrywki i relaksu zarówno dla dzieci i dorosłych! Poznaj taneczny świat i baw się razem z nami!

Studio Tańca Bailamos w Bydgoszczy istnieje już 13 lat. Na co dzień prowadzimy zajęcia taneczne w Bydgoszczy – dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jak pomyślisz TANIEC BYDGOSZCZ, to Szkoła Tańca Bailamos!

Zajęcia taneczne dla dzieci to różne rodzaje tańca. Jest taniec towarzyski dla par sportowych oraz formacje taneczne – pary i formacje dziewczynek. Taniec dla dzieci to także hip hop, zumba kids czy balet.

W Bailamos nie może zabraknąć tańca dla najmłodszych. Brzdące, bo o nich mowa, mogą uczęszczać na zajęcia taneczne od 1,5 roku życia. To taniec wspólnie z rodzicami, a właściwie zabawa taneczna pod okiem instruktora. Taniec dla dzieci w takim wieku to doskonała forma ruchu.

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zapisy na zajęcia taneczne dla dzieci w Bydgoszczy - kliknij tutaj

wigilia_bailamos_bydgoszcz_p1_029

Od kilku lat w Bailamos prowadzimy także zajęcia baletowe dla dziewczynek. Instruktorem jest tancerka Opery Nova w Bydgoszczy – Elżbieta Ponicka-Bukolt. Balet to forma tańca, która rozwija tancerzy także w innych stylach.

Zajęcia taneczne dla dzieci z dużą dawką energii to niewątpliwe ZUMBA KIDS. Szybkie układy i odpowiednia muzyka na pewno spowodują uśmiechy na twarzach dzieci.

Bailamos zaprasza także na zajęcia GIMNASTYKA I TANIEC. To połączenie układów gimnastycznych z tańcem. To kolejne zajęcia, które rozwijają ruchowo dzieci, wpływają na koordynację i rozwijają je.

Są też zajęcia hip hop dla dzieci w różnym wieku. Oprócz tego osobno prowadzimy zajęcia BREAKDANCE oraz POPPING.

Taniec dla dorosłych. Zajęcia taneczne dla początkujących i zaawansowanych

Taniec towarzyski dla par, taniec towarzyski użytkowy, a może coś tylko dla Pań: latino solo, zumba, taniec brzucha? W Bailamos w Bydgoszczy zajęcia taneczne dla dorosłych codziennie!

Relaks i dobra zabawa podczas zajęć gwarantowana! Studio Tańca Bailamos to kursy tańca dla dorosłych – nowa grupa tańca towarzyskiego dla początkujących oraz grupy zaawansowane.

Co jakiś czas rozpoczynają się także kursy tańca użytkowego. To doskonała okazja, by poznać kroki, które pozwolą pewniej czuć się na parkiecie podczas każdej taneczne imprezy. Czy jest to sylwester, bal karnawałowy, impreza w klubie, a także impreza firmowa – proste kroki sprawią, że przetańczycie całą noc. Taniec użytkowy w Bailamos to kilka spotkań, po których wasza pewność na parkiecie wzrośnie!

Taniec dla Pań? Zapraszamy do Bailamos w Bydgoszczy! Baila for Ladies! Latino Solo to połączenie tańców latynoamerykańskich. Będzie zatem cha cha cha, samba, jive.

Coś szybszego? Proszę bardzo! To ZUMBA dla Pań. Energia przyjdzie nawet po całym dniu ciężkiej pracy.

A może taniec brzucha? W Bailamos w Bydgoszczy taniec brzucha prowadzi Gabi. Poznajcie tę orientalną formę tańca. Tu także nie liczy się wiek ani stopień zaawansowania.

Pierwszy taniec - nauka tańca dla narzeczonych przed ślubem

Kurs tańca dla narzeczonych to stały element w Szkole Tańca Bailamos w Bydgoszczy. Oprócz kursów przygotowaliśmy dla Was także lekcje indywidualne. Choreografia do pierwszego tańca będzie wyjątkowa i zaskoczy gości.