Nasze obozy to przede wszystkim dobra zabawa i mnóstwo tańca! Jeździmy w sprawdzone przez nas wcześniej miejsca, w których mamy do dyspozycji odpowiednio duże sale taneczne oraz komfortowe pokoje.

Taneczne obozy organizujemy od kilkunastu lat. Wybierając się z nami macie pewność, że jesteście pod opieką doświadczonej kadry instruktorów tańca, pedagogów, fizjoterapeutów, opieki medycznej.

Nasze taneczne obozy kierujemy w zależności od wyjazdu – do tancerzy latino, tańca towarzyskiego, hip hopu. Nasz plan zapewnia maksymalnie dużą dawkę tańca przy jednocześnie wydzielonym czasie na odpoczynek i relaks.

Dla młodszych i starszych, dla początkujących i doświadczonych. Dokładamy wszelkich starań, by nasz program zajęć dostosować do każdej z grup.

Stawiamy na profesjonalistów! Oprócz doskonale znanej Wam kadry Bailamos na naszych obozach pojawiają się także najlepsi instruktorzy z Polski i zagranicy.

Stawiamy je na pierwszym miejscu. Od samego początku do samego końca. Dbamy o nie pod każdym względem: zapewniając doświadczoną kadrę, wybierając pewnego przewoźnika i dobrze przygotowany ośrodek.

Jest czas na taniec, jest czas na dobrą zabawę. W gronie kolegów i koleżanek z grupy. Obozy to także doskonała okazja do umocnienia przyjaźni.

Oprócz tańca liczy się dla nas dobra zabawa. W trakcie obozu zapewniamy sporo atrakcji, animacji, niespodzianek, konkursów i pokazów.