Kurs tańca i lekcje dla narzeczonych

Sezon ślubny 2021 przed nami! Zapraszamy na kurs tańca dla narzeczonych! Nowe trendy, wyjątkowe choreografie, efektowne pokazy. Zapisz się na lekcję tańca.

„Ach, co to był za ślub. I ten przepiękny pierwszy taniec…”

Sezon ślubny 2021 zbliża się wielkimi krokami! Jeśli chcecie, by Wasi goście w takich słowach, jak wyżej, wspominali wesele, skorzystajcie z naszej pomocy!

Wierzymy, że już wkrótce z większym spokojem będziecie mogli przygotowywać jeden z najważniejszych dni Waszego życia. My chętnie Wam pomożemy we wszelkich kwestiach tanecznych.

Pierwszy taniec: choreografia, kroki, figury, miła atmosfera i dobra zabawa. Do tego szybki kurs „2 na 1”.

Wkrótce widzimy się na sali, a już teraz zgłoście chęć uczestniczenia w kursie tańca przed ślubem w Bailamos.

Na zdjęciu jedna z naszych par podczas swojego pierwszego tańca.

TEL. 510 130 555

Umów już dziś dogodny termin!

Sezon ślubny 2021. Przygotuj PIERWSZY TANIEC razem z Bailamos!

Pierwszy Taniec to wyjątkowa chwila w Waszym życiu! To pierwszy wspólny taniec tuż po tym, jak powiecie sobie „TAK”! To chwila, która powinna zostać w Waszej pamięci i pamięci Waszych gości na całe życie! Przygotujcie swój pierwszy taniec wspólnie z nami! Z wielką przyjemnością stworzymy dla Was choreografię, która na pewno zaskoczy gości!

Zapraszamy na lekcje tańca dla narzeczonych w Bydgoszczy.

Nauczymy Was także kroków, które pozwolą pewniej czuć się parkiecie podczas zabawy. Przydadzą się nie tylko podczas wesela, ale także przy okazji innych imprez, bankietów, bali.

Pierwszy taniec – walc angielski? Pierwszy taniec – walc wiedeński? A może Wasz Pierwszy taniec to miks Waszych ulubionych utworów? To wszystko jest możliwe! W końcu ślub i wesele to wyjątkowe wydarzenie i należy odpowiednio zadbać o każdy szczegół. Także o taniec!

Kurs tańca przed ślubem możliwa jest po indywidualnym ustaleniu terminu.