NOWOŚĆ: Modern Dance w Bailamos 7-12 lat

Modern Dance dla początkujących skierowane dla dzieci w wieku 7-12 lat, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tańcem i zgłębić technikę tańca jazzowego. Na zajęciach oprócz podstawowych kroków tego tańca będziemy doskonalić także obroty, skoki, uczyć się prostych a zarazem ciekawych choreografii, jak również wykonywać ćwiczenia rozciągające. Spotkania urozmaicone będą zabawami ruchowymi, które kształcą poczucie rytmu, koordynację ruchową oraz integrują grupę.

Zajęcia od 7 listopada w każdą sobotę w godz. 9-10:15.

Zajęcia prowadzi Kamila Kosecka.

tan3Kamila Kosecka – od 2008 roku animatorka kultury oraz instruktorka tańca, którym pasjonuje się od dziecka i w tym kierunku systematycznie się kształci. Ukończyła Państwowe Pomaturalne Studium Kształcenia Animatorów Kultury w Kaliszu (specjalizacja taniec współczesny) oraz Akademię Muzyczną w Łodzi (kierunek choreografia i techniki tańca). Jest również absolwentką Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy specjalności Animacja i Pedagogika Czasu Wolnego. Do tej pory prowadziła zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży w wielu ośrodkach na terenie Łodzi, Poznania i Bydgoszczy. Od 2015 instruktor rekreacji ruchowej, specjalności fitness.

W swoich zajęciach głównie kładzie nacisk na rozwijanie kreatywności ruchowej u dzieci i młodzieży, na ten temat pisała również swoją pracę dyplomową. Ćwiczenia i zabawy jakie proponuje kształtują świadomość ciała, usprawniają koordynację ruchową, rozbudzają wrażliwość na muzykę oraz ułatwiają integracje społeczną. Dzięki twórczej zabawie i tańcu dzieci otwierają się i wyzwalają pozytywną energię.

tan

tan2