Latino Solo

Gorące latynoskie rytmy, taniec bez partnera.

Latino Solo w Bailamos

Gorące, żywiołowe latynoskie rytmy. Nie zabraknie samby, cha-cha-cha, jive'a. Na zajęciach Latino Solo tańczymy bez partnera. Prowadzimy zajęcia zarówno grup początkujących, jak i zaawansowanych.

Instruktorzy

Poznaj naszą doświadczoną kadrę instruktorów!

Filip Kot

Dyplomowany instruktor tańca, tancerz i choreograf. Absolwent turystyki i rekreacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Od kilkunastu lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności także w stylach tańca towarzyskiego.

Pełen pozytywnej energii, którą lubi dzielić się z innymi poprzez zajęcia, które prowadzi. Swoje choreograficzne umiejętności miał okazję sprawdzić podczas tworzenia widowiska wokalno – tanecznego „Moniuszkowo” (reż. Zbigniew Lesień).

Trener Mistrzyń Polski formacji latino solo.

Mariusz Procelewski

Dyplomowany instruktor tańca styli ulicznych oraz tańca towarzyskiego, choreograf i tancerz.


Posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczna S w tańcach latynoamerykańskich. Półfinalista 3 edycji programu Mam Talent z grupą FLEXI.

Określany jest jako wulkan pozytywnej energii, świetny pedagog, choreograf, posiada rewelacyjne podejście do dzieci jak i młodzieży.

Od 10 lat prowadzi również zajęcia z osobami niepełnosprawnymi.

Robert Linowski

Dyplomowany nauczyciel tańca, zawodowy tancerz i choreograf, mistrz i wielokrotny wicemistrz Polski Zawodowych Par w kategorii „South-American Show Dance”, reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i świata.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu. Jego podopieczni wielokrotnie sięgali po złoto na Mistrzostwach Świata, Polski i zagranicznych turniejach tanecznych.

Zajęcia w Bailamos

latino_solo_taniec_bez_partnera_bydgoszcz
latino_solo_taniec_bez_partnera_bydgoszcz
latino_solo_taniec_bez_partnera_bydgoszcz

Zapisz się na zajęcia w Bailamos! Zapraszamy do kontaktu