Hip Hop

Zapraszamy na zajęcia HIP HOP w Szkole Tańca Bailamos! Doświadczona kadra, wyjazdy na turnieje, pokazy.

Hip Hop dla dzieci, młodzieży i dorosłych!

Styl tańca, który powstały w Stanach Zjednoczonych w latach '80, rozpowszechnionych przez programy telewizyjne i filmy o tematyce tanecznej. Z czasem wytworzyły się jego nowe nurty tzw. new style, czyli hip hop tańczony w studiach tanecznych oparty na choreografii tańczonej i przygotowywanej do konkretnych utworów oraz oldschool, czyli zbiór charakterystycznych kroków posiadających swoje nazwy i łączonych w choreografie.

Charakteryzuje go duża dynamika różnorodność kroków oraz możliwość indywidualnego wyrazu poszczególnych tancerzy.

W Bailamos prowadzimy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Grupy regularnie biorą udział w pokazach i turniejach hip hopowych w Polsce.

Instruktorzy

Poznaj naszą doświadczoną kadrę instruktorów!

Filip Kot

Filip Kot

Dyplomowany instruktor tańca hip hop, tancerz i choreograf. Absolwent turystyki i rekreacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Od kilkunastu lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności także w stylach tańca towarzyskiego.

Pełen pozytywnej energii, którą lubi dzielić się z innymi poprzez zajęcia, które prowadzi. Swoje choreograficzne umiejętności miał okazję sprawdzić podczas tworzenia widowiska wokalno – tanecznego „Moniuszkowo” (reż. Zbigniew Lesień).

Uwielbia pracę z dziećmi realizując się jako wychowawca kolonijny oraz animator na imprezach okolicznościowych i balach dla dzieci.

Czytaj więcej

Karolina Witkowska

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca hip hop i tańca współczesnego, choreograf. Organizatorka licznych warsztatów i pokazów tanecznych.
Tańczy od 7 roku życia. Jako dziecko wielokrotnie brała udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego na terenie całej Polski. Pracuje od 2008 roku. Pasjonuje się tworzeniem choreografii głównie w stylu hip hop, ale również odważnie łączy różne techniki taneczne.

Sędziuje na zawodach ogólnopolskich, prowadzi warsztaty w stylu hip hop. Regularnie sama bierze udział w szkoleniach tanecznych w takich stylach jak: hip hop, dancehall, house, popping, locking, jazz i taniec współczesny z instruktorami z Polski i zagranicy.

Prowadzi zajęcia z grupami turniejowymi, początkującymi jak i również z przedszkolakami. Ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a jednocześnie jest wymagającym trenerem. Przywiązuje się do tancerzy i jest skłonna do każdego poświęcenia dla swoich grup.

Czytaj więcej

Mariusz Procelewski

Czytaj więcej

Zajęcia w Bailamos

Zapisz się na zajęcia w Bailamos! Zapraszamy do kontaktu