Wypełnij formularz lub skontaktuj się z nami telefonicznie: 52 37 37 516 lub 506 518 815

Zapisy na zajęcia w sezonie 2019/2020

Wypełnij formularz

Imię i nazwisko

Wiek

Wybór zajęć (grupy początkujące)

Telefon kontaktowy

Adres email

Dodatkowa wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysyłaniem zgłoszenia przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zgłoszenia. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Studio Tańca Bailamos s.c. Robert Linowski Karolina Linowska, ul. Konopnickiej 28, 85-124 Bydgoszcz.

Rozpocznij przygodę z tańcem!

Zajęcia taneczne w Szkole Tańca Bailamos to przede wszystkim znakomita zabawa! Zapraszamy dzieci już w wieku 2 lat na zajęcia wspólnie z rodzicami. 

Przygotowaliśmy zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy na taniec towarzyski, hip hop, balet i zumbę! Ruszamy już we wrześniu!

Bailamos to także pokazy w trakcie sezonu oraz udział w turniejach tanecznych.

Pokazy specjalne

Tradycją w Bailamos są pokazy specjalne. Nasze grupy i tancerze prezentują się przed publicznością podczas pokazów wigilijnych oraz na zakończenie sezonu. W trakcie sezonu nasze grupy prezentują się podczas meczów koszykarek Artego Bydgoszcz.

Szkoła Tańca Bailamos na Fordońskiej 74

Szkoła Tańca Bailamos na Konopnickiej 28