Zajęcia dla dzieci

Zapraszamy do Studia Tańca Bailamos na zajęcia dla dzieci od 4. roku życia.

Zajęcia taneczne dla dzieci od 4. roku życia

Zajęcia rytmiczno-taneczne, ogólnorozwojowe, tańce latynoamerykańskie, hiphopowe i breaking, balet i akrobatyka. Taneczna zabawa do różnego rodzaju muzyki. Rozwijają poczucie rytmu, koordynację ruchową, pobudzają zmysły, wyobraźnię. Zajęcia taneczne dla dzieci w Bailamos prowadzą doświadczeni instruktorzy, pedagogowie, dyplomowani nauczyciele tańca.

Instruktorzy

Poznaj naszą doświadczoną kadrę instruktorów!

Karolina Linowska

Dyplomowany nauczyciel tańca, magister nauczania początkowego. W Bailamos prowadzi zajęcia z najmłodszymi, wprowadzając je w świat tańca. Swoją pracę kocha, a w zajęcia wkłada całe swoje serce. Cieszy ją każdy najmniejszy sukces podopiecznych.

Filip Kot

Energia, energia i jeszcze raz pasja.
Wielu hip-hopowych mistrzów wychował, a po jego zajęciach długo nie znika uśmiech z twarzy.

Sylwia Rybczak

Zajęcia dla brzdąców 5-7 lat poprowadzi Sylwia Rubczak – aktorka scen muzycznych, współpracująca z Teatrem Muzycznym Capitol oraz Teatrem Polskim w Bydgoszczy.
5-

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Uśmiechnięta, kochająca swoją pracę. Gwarantujemy, że po wejściu na salę nie będziecie z niej chcieli szybko wychodzić

Mariusz Procelewski

Taniec towarzyski, latino solo czy hip hop… W naszej kadrze niezwykle doświadczony, pełen pasji i zaangażowania Mariusz Procelewski!

Patryk Klepacki

Doświadczony tancerz zawodowy i pasjonat tańca. Na czele Jego licznych sukcesów jest angaż w Teatrze Muzycznym w Gdynii. Dla wielu, zasłynął poprzez brawurowe występy w telewizyjnych show, ponieważ jest finalistą programu „Mam Talent” i półfinalistą „Got to dance”.

Zapisz się na zajęcia w Bailamos! Zapraszamy do kontaktu