Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży Turniejowa forma tańca, czyli tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Ta forma tańca skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 5-7, 8-11, 12-17. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację. Dzieci i młodzież startują w określonych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Klasy taneczne E,D,C,B,A,S to określenie poziomu tanecznego.

Plan zajęć

Szwederowo

 


 

Taniec towarzyski dla dorosłych
Zajęcia taneczne dla osób, które chcą doskonalić swą technikę tańca, poszerzać wiadomości, a następnie zaprezentować swoje umiejętności przed jury na turniejach tańca Hobby. W trakcie tych zajęć zapewniamy doskonalenie tańców standardowych i latynoamerykańskich, tworzymy indywidualną choreografię dla par.

Miejsce:
Bailamos Szwederowo 

Plan zajęć

Gr. początkująca – pn. 19:15, śr, 19:30

Gr. średniozaawansowana – wt i czw. 19:30


 

Taniec towarzyski w formie użytkowej

Nauczymy każdego świetnie radzić sobie na balu, przyjęciu weselnym, eleganckim biznesowym party, na evencie firmowym, na balu Sylwestrowym i w każdej innej sytuacji, gdy dwoje ludzi chce posmakować przyjemności wspólnego tańca w parze. Spotkania prowadzone są w różnych klimatach muzycznych. Na bazie kroków „na 3” lub „2 na 1” stworzyliśmy figury, które można wykorzystać do różnego tempa i do każdego typu muzyki.

Miejsce:
Bailamos Szwederowo 

Plan zajęć

Gr. początkująca

Poniedziałek – 19:15
Środa – 19:30


Taniec towarzyski dla dorosłych (grupa weekendowa)

Zapraszamy na weekendowe zajęcia taneczne dla dorosłych. Taniec jest doskonałą formą zabawy. W tym przypadku jest też aktywną formą wypoczynku, dającą rozrywkę i ucieczkę od problemów dnia codziennego. Walorem każdej zabawy jest fakt, że sprzyja dobremu nastrojowi, odpręża psychicznie, wyzwala radość i wywołuje uśmiech. W programie tańce standardowe i latino. Możesz do nas dołączyć w każdej chwili.

Miejsce:
Bailamos Szwederowo 

Plan zajęć

Sobota – 11:15, 12:15, 13:15

NOWY KURS od 18 marca

14:15-15:15