Taniec Towarzyski

Zapraszamy do Studia Tańca Bailamos na zajęcia tańca towarzyskiego. Prowadzimy je zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych!

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży. Turniejowa forma tańca, czyli tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Ta forma tańca skierowana jest do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację. Dzieci i młodzież startują w określonych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Klasy taneczne E,D,C,B,A,S to określenie poziomu tanecznego.

Taniec towarzyski dla dorosłych

Zajęcia taneczne dla osób, które chcą doskonalić swą technikę tańca, poszerzać wiadomości, a następnie zaprezentować swoje umiejętności podczas pokazów. W trakcie tych zajęć zapewniamy naukę oraz doskonalenie tańców standardowych i latynoamerykańskich, tworzymy indywidualną choreografię dla par. Zapraszamy także na zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych w weekendy.

Taniec towarzyski użytkowy

Nauczymy każdego świetnie radzić sobie na balu, przyjęciu weselnym, eleganckim biznesowym party, na evencie firmowym, na balu Sylwestrowym i w każdej innej sytuacji, gdy dwoje ludzi chce posmakować przyjemności wspólnego tańca w parze. Spotkania prowadzone są w różnych klimatach muzycznych. Na bazie kroków „na 3” lub „2 na 1” stworzyliśmy figury, które można wykorzystać do różnego tempa i do każdego typu muzyki.

Instruktorzy

Poznaj naszą doświadczoną kadrę instruktorów!

Robert Linowski

Dyplomowany nauczyciel tańca, zawodowy tancerz i choreograf, mistrz i wielokrotny wicemistrz Polski Zawodowych Par w kategorii „South-American Show Dance”, reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i świata. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu. Jego podopieczni wielokrotnie sięgali po złoto na Mistrzostwach Świata, Polski i zagranicznych turniejach tanecznych.

Mariusz Procelewski

Dyplomowany instruktor tańca, sędzia krajowej federacji tańca sportowego (FTS), magister wychowania fizycznego, specjalista w tańcu towarzyskim, doskonały pedagog.

Zajęcia w Bailamos

A może lekcja indywidualna?

Umów się na lekcję tańca towarzyskiego. Wspólnie ustalicie dogodny dla Was termin i miejsce. Kliknij na numer telefonu

Zapisz się na zajęcia w Bailamos! Zapraszamy do kontaktu