Taniec towarzyski

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Taniec towarzyski dla dorosłych

Taniec towarzyski w formie użytkowej

Taniec Towarzyski dla dzieci i młodzieży. Turniejowa forma tańca, czyli tańce standardowe (walc angielski, tango, walc wiedeński, foxtrot, quickstep) i latynoamerykańskie (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive). Ta forma tańca skierowana jest do dzieci i młodzieży w różnym wieku. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią sportową rywalizację. Dzieci i młodzież startują w określonych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych. Klasy taneczne E,D,C,B,A,S to określenie poziomu tanecznego.

Zajęcia taneczne dla osób, które chcą doskonalić swą technikę tańca, poszerzać wiadomości, a następnie zaprezentować swoje umiejętności podczas pokazów. W trakcie tych zajęć zapewniamy naukę oraz doskonalenie tańców standardowych i latynoamerykańskich, tworzymy indywidualną choreografię dla par.

Zapraszamy także na zajęcia tańca towarzyskiego dla dorosłych w weekendy.

Nauczymy każdego świetnie radzić sobie na balu, przyjęciu weselnym, eleganckim biznesowym party, na evencie firmowym, na balu Sylwestrowym i w każdej innej sytuacji, gdy dwoje ludzi chce posmakować przyjemności wspólnego tańca w parze. Spotkania prowadzone są w różnych klimatach muzycznych. Na bazie kroków „na 3” lub „2 na 1” stworzyliśmy figury, które można wykorzystać do różnego tempa i do każdego typu muzyki.