Wyniki naszych tancerzy w Astra Dance Cup – turnieju w ramach World Artistic Dance Federation.

II Międzynarodowy Turniej Tańca WADF odbył się w Libiążu. Bailamos reprezentowały formacje: Bailatino, Baila Friends, Bailamos Junior, Jackson’s Girls.

W turnieju wzięły także udział solistki z formacji oraz z grup Baila Boom, Baila Sweet i Baila Chica.

Wyniki Astra Dance Cup – Libiąż
Mini Kids

Samba Debiuty

2 miejsce Klara Piasecka

3 miejsce Nadia Głowińska

4 miejsce Amelia Nowaczyk

6 miejsce Matylda Morzyńska

Cha cha Debiuty

2 miejsce Klara Piasecka

3 miejsce Nadia Głowińska

4 miejsce Amelia Nowaczyk

5 miejsce Matylda Morzyńska

Jive Debiuty

2 miejsce Amelia Nowaczyk

3 miejsce Matylda Morzyńska

Salsa Debiuty

1 miejsce Matylda Morzyńska

Choreographed Dance Show Latin

1 miejsce Matylda Morzyńska

Cha cha Gwiazdy

1 miejsce Maja Jeleń

2 miejsce Pola Wojtas

Rumba

1 miejsce Pola Wojtas

Samba Gwiazdy

2 miejsce Pola Wojtas

1 miejsce Maja Jeleń

Paso Doble

1 miejsce Pola Wojtas

Duety Samba

1 miejsce Pola Wojtas i Maja Jeleń

2 miejsce Matylda Morzyńska i Nina Suchomska

Duety Cha cha

1 miejsce Matylda Morzynska i Nina Suchomska
2 miejsce Maja Jeleń i Pola Wojtas

Duety Salsa

1 miejsce Matylda Morzynska i Nina Suchomska

Duety Choreographed Dance Show Latin

1 miejsce Matylda Morzyńska i Nina Suchomska

Juveniles I Debiuty

Samba

3 miejsce Nicole Uczyńska

8 miejsce Emilia Pilarska

Cha cha

5 miejsce Nicole Uczyńska

6 miejsce Emilia Pilarska

Juveniles I Gwiazdy

Cha cha

3 miejsce Jagoda Sobocińska

5 miejsce Olga Błaszczyk

Rumba

4 miejsce Olga Błaszczyk

5 miejsce Jagoda Sobocińska

Samba

4 miejsce Jagoda Sobocińska

5 miejsce Olga Błaszczyk

Juveniles II

Gwiazdy
Samba

2 miejsce Maja Badzinska

3 miejsce Julia Przybyłek

4 miejsce Patrycja Szymańska

5 miejsce Malwina Wójt

Rumba

1 miejsce Julia Przybyłek

2 miejsce Maja Badzinska

5 miejsce Malwina Wójt

6 miejsce Patrycja Szymańska

Cha cha

1 miejsce Julia Przybyłek

2 miejsce Maja Badzińska

5 miejsce Malwina Wójt

6 miejsce Patrycja Szymańska

Jive

2 miejsce Julia Przybyłek

4 miejsce Maja Badzińska

5 miejsce Malwina Wójt

6 miejsce Patrycja Szymańska

Debiuty
Samba

5 miejsce Lena Wojtas 
Półfinał Aleksandra Janczak, Iga Serkowska

Cha cha

5 miejsce Dominika Krzyzek

6 miejsce Iga Serkowska
Półfinał Aleksandra Janczak, Lena Wojtas

Rumba

7 miejsce Lena Wojtas

Jive

Półfinał Iga Serkowska, Aleksandra Janczak

Paso Doble

5 miejsce Iga Serkowska

6 miejsce Dominika Krzyżek

8 miejsce Lena Wojtas

Duety Samba

2 miejsce Maja Badzinska i Malwina Wójt

7 miejsce Iga Serkowska i Lena Wojtas

Duety Cha cha

1 miejsce Maja Badzinska i Malwina Wójt

4 miejsce Iga Serkowska i Dominika Krzyzek

6 miejsce Nina Szklarska i Blanka Szklarska

Jive

1 miejsce Malwina Wójt i Maja Badzinska

Rumba

1 miejsce Maja Badzinska i Malwina Wójt

Paso Doble

5 miejsce Nina Szklarska i Blanka Szklarska

Artistic 3-dance competition couples Juveniles II
2 miejsce Konrad Jenziołowski i Julia Przybyłek

Junior I
Samba Debiuty i Gwiazdy

5 miejsce Amelia Walkowska 
Półfinał Julia Sulkowska

Cha cha Debiuty i Gwiazdy

5 miejsce Amelia Walkowska

Jive Debiuty

7 miejsce Julia Sulkowska

Junior II
Julia Sołtysik
Debiuty
 Samba

1 miejsce 
Rumba

1 miejsce
Jive 1 miejsce

Debiuty i Gwiazdy

Cha cha

6 miejsce

Formacje
International Latin Formation Latin Juveniles

2 miejsce Bailamos Junior
Synchronised Dance Show Latin Juveniles II

1 miejsce Baila Friends
Choreographed Dance Show Latin Juveniles II Small TEAM

1 miejsce Jackson’s Girls
Synchronised Dance Show Latin Juveniles I
1 miejsce Bailatino

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki naszych tancerzy z Polish Open Championship Warszawa