Rodzinna Szkoła Tańca!

Już od ponad 15 lat w Szkole Tańca Bailamos tańczą zarówno dzieci, młodzież, jak i dorośli. W wielu przypadkach na zajęcia uczęszczają całe rodziny! Przez ten czas Bailamos stał się prawdziwie rodzinną szkołą tańca.

Mama, tata, dzieci

Iza i Marcin są w Bailamos od kilku lat. Zaczęli od nauki dla narzeczonych. Postanowili przygotować choreografię do pierwszego tańca na swoje wesele. – Kurs dla narzeczonych bardzo nam pomógł. Po pierwsze zajęcia są prowadzone w luźnej, miłej atmosferze. Poznaliśmy kroki walca angielskiego i innych tańców, które potem wykorzystaliśmy podczas pokazu – mówi Marcin. – Dopełnieniem nauki były też indywidualne lekcje tańca, podczas których tańczyliśmy do swojej wybranej piosenki – dodaje.

Po kursie zostali w Bailamos i uczęszczali na zajęcia tańca towarzyskiego. Po kilku latach w Szkole Tańca Bailamos zaczęła tańczyć Lena – ich córka.

 

Zajęcia dla dzieci w Bailamos

Lena, Marcin, Iza podczas Balu Karnawałowego dla dzieci, który co roku odbywa się w Szkole Tańca Bailamos.

– Lena zaczęła tańczyć jak miała 3 lata – mówi Iza. – Zajęcia dla brzdąców w Bailamos to doskonała forma ruchu dla dzieci w takim wieku. To proste układy taneczne, przede wszystkim zabawa, która powoduje, że dziecko rozwija się zarówno ruchowo, jak i społecznie. Jak była starsza zaczęła próbować swych sił w innych grupach – hip hop, taniec towarzyski i balet. Z każdych zajęć wychodzi do tej pory z ogromnym uśmiechem i nie może doczekać się następnych. W domu trenuje przed lustrem, które jej zawiesiliśmy. A niedawno na świecie pojawił się jej brat Artur i już nie możemy się doczekać, kiedy zacznie tańczyć w formacji – dodaje szczęśliwa mama.

Facebook
Facebook
YouTube
Instagram