KADRA BAILAMOS

Poznaj nas!

Uwielbiamy razem pracować, bawić się i wspólnie spędzać wolny czas. Poznajcie kadrę Bailamos!

Karolina i Robert Linowscy

Robert Linowski – zawodowy tancerz, wielokrotny reprezentant Polski na mistrzostwach świata i Europy w tańcach latynoskich, choreograf. Nauczyciel m.in. Edyty Herbuś, Tomasza Barańskiego i Rafała Maseraka. Oprócz wielu sukcesów w swojej tanecznej karierze, dopisuje trenerskie sukcesy ze swoimi formacjami i tancerzami. Jego podopieczni mają na swoim koncie tytuły Mistrzów Świata Formacji, Mistrzów Polski Formacji (w kilku federacjach), a także Mistrzów Świata indywidualnie i w duetach.

Kolejny raz wprowadza tancerzy w świat kamer telewizyjnych – wcześniej z formacją Bailamos Junior dotarł do finału Got To Dance – Tylko Taniec, a formacja Baila Stars wystąpi w Mam Talent TVN.

Prowadzi również zajęcia z dorosłymi parami, tworzy wyjątkowe choreografie dla par ślubnych.

Trenerem mistrzowskich formacji jest również Karolina Linowska. Jej wieloletnia praca z formacjami owocuje sukcesami na arenie międzynarodowej. Trenerka Mistrzyń Świata Formacji, Mistrzyń Świata duetów i indywidualnych tancerzy. Tanecznie wychowuje dzieci już od najmłodszych lat! Dba także o wygląd sceniczny tancerzy, ich stroje oraz odpowiednią prezentację.

Filip Kot

Energia, energia i jeszcze raz pasja. Wielu hip-hopowych mistrzów wychował, a po jego zajęciach długo nie znika uśmiech z twarzy.

Dyplomowany instruktor tańca form ulicznych. Absolwent Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy w specjalizacji rekreacja ruchowa. Współtwórca widowiska wokalno-tanecznego „Moniuszkowo” (reż. Zbigniew Lesień). Tancerz zawodowej grupy tanecznej Art of Dance. Od ponad 10 lat prowadzi zajęcia w przedszkolach oraz pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi w szkołach tańca. Jego zajęcia to duża dawka pozytywnej energii i wiedzy. Przywiązuje duża wagę do podstaw Hip Hop Dance i w oparciu o nie szkoli tancerzy, gdyż uważa, że rozwój powinien zacząć się od solidnych fundamentów.

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Elżbieta Ponicka-Bukolt, czyli magiczny świat baletu! Uśmiechnięta, kochająca swoją pracę. Gwarantujemy, że po wejściu na salę nie będziecie z niej chcieli szybko wychodzić

Mariusz Procelewski

Taniec towarzyski, latino solo, hip hop…

W naszej kadrze niezwykle doświadczony, pełen pasji i zaangażowania Mariusz Procelewski!

Anna Furyk

Anna Furyk posiada najwyższą klasę taneczną – S w tańcach standardowych oraz latynoskich, finalistka Mistrzostw Polski i międzynarodowych turniejów WDSF, Mistrzyni Polski Północnej.

Sylwia Rubczak


Broadway Jazz, czyli teatralna forma tańca z elementami aktorskimi w Bailamos!

Zajęcia poprowadzi Sylwia Rubczak – aktorka scen muzycznych, współpracująca z Teatrem Muzycznym Capitol oraz Teatrem Polskim w Bydgoszczy.

 Kamila Niemczewska

Absolwentka studiów kierunku Taniec w Kulturze Fizycznej na Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. 

W składzie Kompanii Tańca wystawiała spektakl „LOVE” jak i była jednym z uczestników tegorocznej edycji „Wieczoru Choreografów” w Koninie. Jest jedną z tancerek Gawry Artystycznej w Poznaniu. 

Uczestniczyła w pierwszej edycji programu „Got to Dance. Tylko taniec”!

Patryk Klepper Klepacki

Patryk to doświadczony tancerz zawodowy i pasjonat tańca. Na czele Jego licznych sukcesów jest angaż w Teatrze Muzycznym w Gdyni. 

Dla wielu, zasłynął poprzez brawurowe występy w telewizyjnych show, ponieważ jest finalistą programu „Mam Talent” i półfinalistą „Got to dance”.

 

Weronika Jendraszak

Tik Tok Dance to dynamiczne zajęcia taneczne, podczas których uczymy się popularnych choreografii z platformy Tik Tok. To doskonała okazja do nauki nowych figur tanecznych, poprawy koordynacji oraz dobrej zabawy.

 
Dominika & Anastazja


recepcja