Robert Linowski

Robert Linowski

Dyplomowany nauczyciel tańca, zawodowy tancerz i choreograf, mistrz i wielokrotny vice mistrz Polski Zawodowych Par w kategorii „South-American Show Dance”, II wicemistrz Polski w tańcach latynoamerykańskich, reprezentant Polski na mistrzostwach Europy i świata, wielokrotny finalista międzynarodowych turniejów tanecznych.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w nauczaniu. Jego podopieczni wielokrotnie sięgali po złoto na Mistrzostwach Polski i zagranicznych turniejach tanecznych. Członek najbardziej prestiżowego związku nauczycieli tańca na świecie „Imperial Society of Teachers of Dancing w Londynie” oraz Word Dance & Dance Sport Council w Londynie. Wiedzę zdobywał przez wiele lat u najlepszych nauczycieli tańca w Anglii, Holandii, Kanadzie i Argentynie. Udziela konsultacji parom tańca sportowego w całej Polsce, szkolił też pary z Litwy, Kanady i USA. Twórca i główny choreograf zawodowej grupy tanecznej Art of Dance ze Studia Tańca Bailamos.

Trener i choreograf latynoskich formacji Studia Tańca Bailamos. Na swoim koncie ma tytuł Mistrza i Wicemistrza Polski (FTS i PTT) z Formacją Bailamos oraz tytuł II Wicemistrza Polski PTT z formacją Bailamos Junior. GALERIA ZDJĘĆ – BAILAMOS, GALERIA ZDJĘĆ – BAILAMOS JUNIOR.

A qualified dance instructor, a professional dancer and choreographer, a champion and a many times first or second runner-up of Poland in Professional Couples’ Championships in the category of South-American Show Dance, the second runner-up of Poland in Latin Dancing, a Polish representative at European and World Championships, a multiple finalist of international dancing contests; he possesses 20-year experience in teaching and thus his students have reached for gold medals at Polish Championships and international dance competitions many times. He is a member of the most prestigious „Imperial Society of Teachers of Dancing” in London and „Word Dance & Dance Sport Council” in London. He has gained his immense experience and broadened his knowledge with the best dance instructors and teachers in the world and specifically in Great Britain, the Netherlands, Canada and Argentina, etc. He organizes consultations for amateur dancing couples from all over Poland and has trained couples from Lithuania, Canada and the USA.

Karolina Linowska

Karolina Linowska

Dyplomowany nauczyciel tańca, magister nauczania początkowego. W Bailamos prowadzi zajęcia z najmłodszymi, wprowadzając je w świat tańca. Swoją pracę kocha, a w zajęcia wkłada całe swoje serce. Cieszy ją każdy najmniejszy sukces podopiecznych. Projektuje stroje dla wszystkich swoich grup tanecznych oraz dla Formacji Bailamos – półfinalistów programu Got to Dance – Tylko Taniec, wicemistrzów Polski Formacji Tanecznych.

Organizuje bale dla najmłodszych, zabawy, półkolonie zimowe i letnie, warsztaty i obozy taneczne, tworzy choreografie. Jest członkiem zawodowej grupy tanecznej Art of Dance.

Tomasz Jabłoński

Tomasz Jabłoński

Dyplomowany instruktor tańca, sędzia krajowej federacji tańca sportowego (FTS), magister wychowania fizycznego, specjalista w tańcu towarzyskim, doskonały pedagog. Zaraża tańcem zarówno dzieci, jak i dorosłych i jest wybitnym kompanem do tworzenia nowych form tanecznych. Trener dziecięcej formacji tańca towarzyskiego. Jest członkiem zawodowej grupy tanecznej Art of Dance.

Karolina Witkowska

Karolina Witkowska

Tancerka, dyplomowana instruktorka tańca hip hop i tańca współczesnego, choreograf. Organizatorka licznych warsztatów i pokazów tanecznych.

Tańczy od 7 roku życia. Jako dziecko wielokrotnie brała udział w Ogólnopolskich Turniejach Tańca Nowoczesnego na terenie całej Polski. Pracuje od 2008 roku. Pasjonuje się tworzeniem choreografii głównie w stylu hip hop, ale również odważnie łączy różne techniki taneczne.

Sędziuje na zawodach ogólnopolskich, prowadzi warsztaty w stylu hip hop. Regularnie sama bierze udział w szkoleniach tanecznych w takich stylach jak: hip hop, dancehall, house, popping, locking, jazz i taniec współczesny z instruktorami z Polski i zagranicy.

Prowadzi zajęcia z grupami turniejowymi, początkującymi jak i również z przedszkolakami. Ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a jednocześnie jest wymagającym trenerem. Przywiązuje się do tancerzy i jest skłonna do każdego poświęcenia dla swoich grup.

Filip Konopa

Filip Konopa

Dyplomowany instruktor tańca hip hop, tancerz i choreograf. Absolwent turystyki i rekreacji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Swoją przygodę z tańcem rozpoczął w 2007 roku w hip hopowej grupie Flow. Od 3 lat poszerza swoją wiedzę i umiejętności w stylach tańca towarzyskiego. Pełen pozytywnej energii, którą lubi dzielić się z innymi poprzez zajęcia, które prowadzi. Swoje choreograficzne umiejętności miał okazję sprawdzić podczas tworzenia widowiska wokalno – tanecznego „Moniuszkowo” (reż. Zbigniew Lesień).

Uwielbia pracę z dziećmi realizując się jako wychowawca kolonijny oraz animator na imprezach okolicznościowych i balach dla dzieci. Obecnie związany ze Studiem Tańca Bailamos w Bydgoszczy oraz zawodową grupą taneczną Art of Dance.

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Elżbieta Ponicka-Bukolt

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jako 4-letnia dziewczynka, kiedy to zaczęła uczęszczać do ogniska baletowego. Już wtedy marzyła o występach na scenie w roli baletnicy. Po części kilka razy mogła spełnić te marzenia, występując jako dziecko w przedstawieniach baletowych na scenie Teatru Polskiego. Równocześnie pobierała naukę gry na fortepianie w Szkole Muzycznej w Bydgoszczy.

Po latach nauki tańca w Państwowej Szkole Baletowej w Gdańsku, została zatrudniona jako artysta baletu – koryfej w Bydgoskiej Operze Nova, gdzie tańczy w zespole baletowym do dzisiaj. Podczas kilkunastoletniej pracy na scenie bydgoskiej Opery Nova oraz wielu scenach oper i teatrów w Polsce oraz na tournee zagranicznych Niemiec, Holandii, Belgii, Szwajcarii, miała możliwość zaprezentowania wielu partii solowych i zespołowych,

Ponieważ lubi pracować z dziećmi, od 16 lat prowadzi naukę tańca dzieci przedszkolnych w Przedszkolu Panda w Bydgoszczy.

Przez kilka sezonów współpracowała ze szkołą tańca towarzyskiego, prowadząc streching. Wyjeżdżała na wakacyjne obozy taneczne w roli wychowawcy oraz instruktora tańca.

Izabela Turzańska

Izabela Turzańska

Łukasz Kukulski

Łukasz Kukulski

Trener i choreograf grup hip hopowych w Bailamos.

Marzena Wojdylak

Marzena Wojdylak

Instruktor ZUMBY.

KONSULTANT: Karol ‚Polssky’ Polak

KONSULTANT: Karol ‚Polssky’ Polak

Reprezentant ekipy hip hopowej Kontrabanda Crew oraz New Boogie Down School Południe. Tańcem zajmuje się od najmłodszych lat. W swojej działalności artystycznej jako tancerz i nauczyciel kładzie nacisk na oryginalność, kreatywność oraz wiedzę. Styl Karola to Freestyle Hip Hop Dance, dla którego czerpie szerokie inspiracje z innych form tańca, takich jak Breaking, Top Rock, Popping/Boogaloo, Locking, Animation, Waving, Krumping, House i wielu innych, co sprawia, że jego styl jest energiczny i nieokiełznany.

Karol od lat kształci się u najlepszych tancerzy z całego świata m.in. tancerzy i choreografów Michaela Jacksona, takich jak Loose Joint, Poppin Pete, Mr Wiggles, Henry Link, a także Bionic Man, Meech, Martha & Nikki, Fabrice Labrana, Jr Boogaloo, Brian Green.

Czynnie bierze udział w zawodach organizowanych w kraju jak i za granicą, na których jest częstym finalistą m.in.: Rytm Ulicy 2014 3 miejsce Hip Hop Duety, Rytm Ulicy 2014 4 miejsce Hip Hop Solo, The Styles Crash 2009, 2011 Gdańsk, Rytm Ulicy 2012 – 2 miejsce Hip Hop 2vs2, Rytm Ulicy 2012 – 3 miejsce Hip Hop 1vs1, Wschodnia Strefa Tańca 2009 w Lublinie – 2 miejsce Hip hop 2vs2, Wschodnia Strefa Tańca 2010 w Lublinie- 2 miejsce Hip hop 2vs2, True School Hip Hop & Poppin’ Jam 2011 Olsztyn – 1 miejsce kat Hip Hop, All 4 One Teresin – 2 miejsce Hip Hop 1vs1, The Real Bboys Battle 6 – kat Locking 3 miejsce, The 3styles Tournament 2007 – 1 miejsce Mortal Kombat Street Dance Battle
Keep prepared for the Battle – HIP HOP 1 miejsce, a także 2 miejsce w programie Mam Talent.

Polssky na scenie Street Dance wystepuje także w roli jurora na wielu zawodach w Polsce. Prowadzi warsztaty taneczne w całym kraju oraz promuje najważniejsze wartości kultury Hip Hop.

KONSULTANT: Maciek ‚Sheva’ Mołdoch

KONSULTANT: Maciek ‚Sheva’ Mołdoch

Nasz konsultant odpowiedzialny za style związane z kulturą hip-hopową, m.in. popping.

Jeden z najlepszych trenerów poppingu w Polsce i nie tylko. Sędzia zawodów międzynarodowych. Rozwija się także w różnych kierunkach tanecznych.

Swoje taneczne inspiracje rozwijał już w bardzo młodym wieku. Z biegiem lat poznał właściwą drogę rozwoju i bardziej zrozumiał istotę tańca, którym się zajmuję.

W marcu 2010 r. został współtwórcą Royal Family Poppers Crew, w tym samym roku dołączył także do składu Deep Side Cru.
Zaliczył już sporo udanych startów na zawodach w Polsce i zagranicą (King Of Europe 2013 2. miejsce popping, Sztokholm, Szwecja; Baltic Session 2012,1. miejsce popping, Talin, Estonia; Top 16 na Funkin Stylez 2011 i 2012, Niemcy Berlin i Dusseldorf; X-Step Dance Battle 2011; The Styles Crash 2011, 1. miejsce popping, Rytm Ulicy 2011, 1. miejsce popping).

KONSULTANT: Sokół

KONSULTANT: Sokół

KONSULTANT: Ryfa

KONSULTANT: Ryfa

Natalia Orzechowska

Natalia Orzechowska

Michał Młodzikowski

Michał Młodzikowski